Wolontariat podczas Runmagedon Gdynia Kolibki 11-12.06.2022 | Politechnika Gdańska

Centrum Wolontariatu

Data dodania: 2022-06-07

Wolontariat podczas Runmagedon Gdynia Kolibki 11-12.06.2022

runmagedon
Wolontariat organizowany jest przez Fundację Runmageddon, która od ponad 7 lat prężnie działa w obszarze sportowym i zrzesza w swoich szeregach ponad 1500 osób rocznie.
  • Lokalizacja biegu: Park Kolibki, 81-525 Gdynia, al. Zwycięstwa 291
  • Strefy do obstawienia: Strefa Trasy oraz Strefy Miasteczka

• Godziny Wolontariatu:
Dzień: Godziny*:

Sobota I zmiana (11.06.2022)

Sobota II zmiana (11.06.2022)

Sobota - bieg nocny (11.06.2022)

Niedziela I zmiana (12.06.2022)

Niedziela II zmiana (12.06.2022)

*Godziny mogą ulec zmianie

Zainteresowanych pomocą w tygodniu zapraszamy w godzinach : 7:30 - 17:30, w dniach 07.06 - 14.06.2022

Dokładny opis stref, na których można pomagać:

• Trasa

Opis: Każdy wolontariusz otrzymuje swoją przeszkodę... do nadzorowania! Czasem w grupie, a czasem w pojedynkę, ale zawsze w jednym celu: tworzyć niezapomnianą atmosferę na trasie! Dopingowanie, pilnowanie, sędziowanie – tu nie ma miejsca na nudę!

Dla kogo: Dla urodzonych kibiców i sprawiedliwych sędziów – dobra zabawa jest ważna, ale regulamin – rzecz święta. Mile widziane zainteresowanie biegami przeszkodowymi, ale bez obaw – i tak przejdziesz szkolenie!

• Runmageddon Kids

Opis: To miejsce, gdzie Runmageddonową przygodę przeżywają dzieci w wieku 4-11 lat! Najbardziej kolorowa i uśmiechnięta strefa na całej imprezie! Tu również dzielimy się pomiędzy start, metę i trasę, a w każdym z tych obszarów wspieramy i dopingujemy małych bohaterów!

Dla kogo: Dla osób, które lubią przebywać wśród dzieci i potrafią zmotywować naszych najmłodszych zawodników do pokonywania przeszkód i samych siebie! Energia, uśmiech i niezliczona ilość zbitych piątek są tu na porządku dziennym! Jeśli szukasz trochę więcej spokoju, a dodatkowo jesteś świetnie zorganizowany/a, zapraszamy do Biura Zawodów KIDS.

• Biuro zawodów

Opis: To miejsce, które podczas trwania eventu cały czas tętni życiem! Osoby komunikatywne świetnie się sprawdzą jako główne źródło informacji dla naszych zawodników, którzy odbierają tutaj pakiety startowe.

Dla kogo: Do Biura Zawodów zapraszamy osoby pozytywne, kulturalne, komunikatywne i dobrze zorganizowane! Panie z czarującym uśmiechem znajdą u nas miejsce, malując numery startowe na twarzach podekscytowanych zawodników.

• Meta

Opis: Strefa pozytywnych emocji – satysfakcji, okrzykom radości i gratulacjom nie ma końca! Wolontariusze na mecie wręczają zawodnikom należne im trofea (medale, buffy), napoje i dbają o zwrot chipów do pomiaru czasu.

Dla kogo: Dla ciepłych, radosnych osób, które z uśmiechem przywitają naszych strudzonych walką zawodników Runmageddonu i nie obawiają się pobrudzenia od ich gorącego przytulania!

• Depozyt

Opis: W depozycie zawodnicy zostawiają swoje rzeczy pod odpowiednim numerem, a po biegu mogą je odebrać. Wszystko musi być tu świetnie zorganizowane. Nie obawiaj się nudy – czasem bijemy tu rekordy kroków!

Dla kogo: Potrafisz działać szybko i lubisz porządek? Nawet jak nie lubisz, to polubisz! ;) Zapraszamy!

Co Fundacja zapewnia dla Wolontariuszy:

• zaliczenie praktyk lub stażu,
  • zaświadczenie o odbytym wolontariacie,
  • całodzienne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja),
  • koszulkę techniczną oraz bandankę Runmageddon,
  • bony na start w biegach lub bony na odzież SMMASH,
  • profesjonalną opiekę organizatorską,
  • ubezpieczenie NNW.

Chęć udziału w Wolontariacie można zgłosić na 2 sposoby:

• przez stronę www.runmageddon.pl/wolontariat
  • telefonicznie pod numerem:
    • Jagoda (administracja wolontariatu) - 530 650 267