AMP 2025: Reprezentanci PG Akademickim Mistrzem i Wicemistrzem Polski
Indywidualnie najlepiej wypadł Jan Aleksandrowicz, który w wadze lekkiej wywalczył podwójne złoto – w klasyfikacji generalnej oraz UTE.
W wadze OPEN kobiet Adrianna Czerwińska wywalczyła srebrny medal w klasyfikacji generalnej oraz złoty medal UTE. W tej samej kategorii Zuzanna Jasińska wywalczyła srebrny medal UTE.
W wadze lekkiej kobiet Olga Rodziewicz zajęła 2 miejsce w klasyfikacji Uczelni Technicznych.