Pomoc Psychologiczna | Politechnika Gdańska

Treść strony

Pomoc Psychologiczna

Przerastają cię codzienne sprawy, a błahe problemy nabierają nieproporcjonalnych rozmiarów, odczuwasz stres lub przedłużające się stany smutku, dręczy cię poczucie pustki, zdarzają ci się napady agresji, myśli samobójcze?

Jeśli choć raz odpowiedziałeś TAK warto skorzystać z darmowego wsparcia organizowanego przez Politechnikę Gdańską:

Centrum Pomocy Psychologicznej

Z pomocy psychologa i psychoterapeuty w ramach usług Centrum Pomocy Psychologicznej może skorzystać bezpłatnie każdy student i doktorant Politechniki Gdańskiej.

Aktualnie ze względu na sytuację epidemiczną większość wizyt/konsultacji w Centrum Pomocy Psychologicznej odbywa się poprzez skype. Szukający pomocy psychologicznej mogą umawiać się na wizytę mailowo pod adresem: a.burkiewicz@gumed.edu.pl

Jedna wizyta trwa około 50 minut. Natomiast długość i rodzaj pomocy uzależniona jest od stanu pacjenta.
Punkt konsultacyjny mieści się na ul. Mickiewicza 9/11 w Gdańsku.
Studenci mogą rejestrować się również na wizytę do lekarza psychiatry w Poradni Zdrowia Psychicznego dzwoniąc od poniedziałku do piątku pod numer 58 352 13 52.

Klinika Psychiatrii Dorosłych UCK oraz Kliniczny Oddział Ratunkowy UCK (Dzięki uprzejmości GUMed)

Konsultacje psychiatryczne oraz psychologiczne są dostępne całodobowo i bezzwłocznie w ramach dyżuru Kliniki Psychiatrii Dorosłych UCK. W przypadku potrzeby konsultacji, student może zgłosić się do Klinicznego Oddziału Ratunkowego UCK, w którym jest dostępna konsultacja psychiatryczna, a w dalszej kolejności wsparcie psychologiczne.

Klinika Psychiatrii Dorosłych UCK

Kliniczny Oddział Ratunkowy UCK