Nabór do DS na semestr letni | Politechnika Gdańska

Nabór do DS na semestr letni

Wnioski o przyznanie miejsca w Domu Studenckim na semestr letni na rok akademicki 2023/2024 należy składać wyłącznie poprzez elektroniczny formularz dostępny na indywidualnym koncie studenta w portalu MojaPG w module Stypendia (dla osób biorących udział w rekrutacji na studia od semestru letniego dostęp będzie możliwy po ogłoszeniu listy ostatecznie przyjętych na studia):

MojaPG → Student → Stypendia → Wnioskuj o świadczenie → Wnioskowanie o Dom Studencki, etap VII

Za rozdział miejsc w tym etapie odpowiada Komisja Stypendialna.
Kryterium branym pod uwagę przy przyznawaniu miejsca jest odległość Politechniki Gdańskiej od miejsca zameldowania/zamieszkania studenta (km) - najkrótsza trasa dojazdu samochodem od adresu zameldowania studenta (zgodnie z danymi studenta zapisanymi na na portalu MojaPG) do adresu „Politechnika Gdańska, Gabriela Narutowicza 11/12, 80-233 Gdańsk”. W przypadku braku adresu zameldowania dopuszczalne jest zastosowanie adresu zamieszkania, wpisanego w dane studenta na portalu MojaPG. Odległość, o której mowa w zdaniu wyżej jest liczną całkowitą i wyznaczoną przy użyciu ogólnodostępnej cyfrowej mapy Polski Targeo.

Nie dokumentujemy sytuacji materialnej oraz nie składamy papierowej wersji wniosku!

Terminy:

• 16-17 lutego 2024 r. – składanie on-line podań o przyznanie miejsc w DS.
  • 19 lutego 2024 r. - wyniki rozdziału miejsc.
  • do 25 lutego 2024 r. – kwaterowanie w DS.

W przypadku otrzymania miejsca w DS należny opłacić kaucję gwarancyjną.
* Kaucja musi być wpłacona na indywidualny numer konta bankowego dostępny dla każdego studenta w portalu MojaPG;
* W tytule przelewu należy wpisać – kaucja;
* Wysokość opłaty  – 500 zł