Zamiana DS głowa za głowę | Politechnika Gdańska

Zamiana DS głowa za głowę

W trakcie trwania roku akademickiego 2023/2024 będzie możliwość zamiany przyznanych miejsc w Domach Studenckich w trybie „osoba za osobę”.
Jeśli mieszkasz w Domu Studenckim i na własną rękę znalazłeś osobę chętną do zamiany to wyślij stosowną wiadomość e-mail.

Zasady zamian:

1. Zamieniać się mogą jedynie osoby tej samej płci.
  2. Student musi wysłać wiadomość z konta pocztowego w domenie student.pg.edu.pl na adres oks@pg.edu.pl
  3. Wiadomość zatytułować „Zamiana głowa za głowę”.
  4. Wiadomość można wysyłać tylko we wtorki i w czwartki w godzinach 8-15 (począwszy od 5.10.2023 r.)
  5. W treści wiadomości musi znajdować się krótka i jasna informacja. Przykładowa wiadomość poniżej.
  6. Osoba, z którą się zamieniamy również musi wysłać wiadomość e-mail.

Przykładowa para wiadomości:

1. Adam Kowalski pisze:
    Proszę o zamianę przyznanego miejsca w DS 2 na miejsce w DS 7, ze studentem Janem Kowalskim (123456)
  2. Jan Kowalski pisze:
    Proszę o zamianę przyznanego miejsca w DS 7 na miejsce w DS 2, ze studentem Adamem Kowalskim (654321)