Wyjazd na konferencję zagraniczną Wyjazd na konferencję zagraniczną

W ramach projektu Zintegrowany Program Rozwoju Politechniki Gdańskiej możliwe jest wnioskowanie o stypendium na pokrycie kosztów uczestnictwa w konferencji zagranicznej.

Zagraniczne wyjazdy stażowe doktorantów Zagraniczne wyjazdy stażowe doktorantów

Zapraszamy doktorantów do uczestnictwa w 3-miesięcznym stażu naukowo-badawczym lub przemysłowym w ramach projektu Zintegrowany Program Rozwoju Politechniki Gdańskiej.

Dofinansowanie kosztów Open Access Dofinansowanie kosztów Open Access

W ramach projektu Zintegrowany Program Rozwoju Politechniki Gdańskiej (POWER 3.5) możliwe jest otrzymanie dofinansowania kosztów Open Access za publikacje artykułów naukowych w międzynarodowych czasopismach.

Szkoła Doktorska na PG - spotkanie informacyjne dla kandydatów Szkoła Doktorska na PG - spotkanie informacyjne dla kandydatów

  Aż sto miejsc czeka na kandydatów do Szkoły Doktorskiej na Politechnice Gdańskiej prowadzonej wspólnie z Instytutem Maszyn Przepływowych Polskiej Akademii Nauk (IMP PAN) oraz Instytutem Budownictwa...

Impact Factor za 2019 r. Impact Factor za 2019 r.

Informujemy, że w systemie moja.pg (moduł Nauka/prace NB) została uaktualniona informacja o wartościach wskaźnika Impact Factor określającego czasopisma naukowe.

Wyświetlanie 1 - 5 z 354 rezultatów.
z 71