Koło Naukowe Ochrona i Kształtowanie Środowiska Przyrodniczego GEO-AQUA | Politechnika Gdańska

Koło Naukowe Ochrona i Kształtowanie Środowiska Przyrodniczego GEO-AQUA

Koło zrzesza osoby, które troszczą się o środowisko naturalne. Naszym celem jest poszerzanie wiedzy i umiejętności z zakresu nauk przyrodniczych; krzewienie wiedzy o zasadach ochrony przyrody i działalności na rzecz jej ochrony. Organizujemy wyjazdy na badania terenowe w ramach projektów naukowych oraz bierzemy udział w konferencjach naukowych. Jeden z naszych projektów już wkrótce będziemy prezentować na konferencji w Davos w Szwajcarii. Jako młode i względnie nieliczne koło pokazujemy, że nie brak na ambicji i chęci z podejmowaniem się co raz to większych przedsięwzięć. Z wielką przyjemnością i ochotą przyjmiemy osoby, które również podzielają naszą troskę o środowisko i chciałby mieć realny wpływ na jego kształtowanie.

Przewodniczący - Agnieszka Puskarz
    Opiekun naukowy - dr hab. Małgorzata Pruszkowska-Caceres, prof. PG;  dr inż. Maria Przewłócka, doc. PG

Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska
    Miejsce spotkań: WILiŚ,  pok.301