Za nami uroczyste posiedzenie Senatu PG z okazji promocji akademickich
Podczas uroczystego posiedzenia Senatu Politechniki Gdańskiej wręczone zostały między innymi promocje na stopień doktora oraz nagrody „Dyplom Roku”. Uroczystość odbyła się w środę 5 marca w Auli Politechniki Gdańskiej. Udział w niej wzięli prof. Krzysztof Wilde, rektor PG wraz z kolegium rektorskim, przedstawiciele Senatu PG, władz wydziałów, samorządu studentów i doktorantów, a także zaproszeni goście. Oprawę muzyczną wydarzenia zapewnił Akademicki Chór Politechniki Gdańskiej.