Ważne informacje | Politechnika Gdańska

Treść strony

Ważne informacje

UWAGA: W związku z sytuacją epidemiologiczną realizujemy wybrane zajęcia w formie zdalnej.


Uwaga zmieniliśmy formularze zapisów na zajęcia, dzięki czemu nie trzeba składać dokumentów rekrutacyjnych. 

  • oświadczenia zawarte na początku elektronicznego formularza są tożsame z oświadczeniami z dokumentacji rekrutacyjnej (składanymi do zajęć stacjonarnych – załącznik 1-4), opublikowanymi poniżej.
  • dane zawarte w formularzu które, wpływają na serwer Politechniki Gdańskiej, są zabezpieczone i dostępne wyłącznie upoważnionym osobom.

Jak założyć konto na platformie edukacyjnej eNauczanie?

  1. Osoby, które zostały przyjęte na przedmiot powinny założyć konto na uczelnianej platformie eNauczanie, na adres mailowy który użyto podczas rekrutacji na zajęcia PWP.
  2. W przypadku użycia innego adresu mailowego lub posiadania konta założonego już na innym adres mailowy należy taką informację  zgłosić na adres pwp@pg.edu.pl
  3. Instrukcja
  4. Kurs będzie widoczny w folderze moje kursy w momencie przypisania uczestnika do kursu przez administratora kursu (zazwyczaj na kilka dni przed terminem rozpoczęcia zajęć)

Zasady zapisów i uczestnictwa zostały ujęte w Regulaminie Politechniki Wielu Pokoleń 

Regulamin 


Regulamin PWP określa m.in. zasady rekrutacji i uczestnictwa w zajęciach. Polecamy kandydatom zapoznanie się z jego treścią (wersja z dnia 29.12.2020 r.):
Przejdź do Regulaminu

Dokumenty rekrutacyjne


Osoby zakwalifikowane zobowiązane są dostarczyć do Biura Politechniki Wielu Pokoleń podpisane dokumenty. Można je pobrać w zakładce Dokumenty rekrutacyjne: 

Przejdź do strony Dokumenty rekrutacyjne

FAQ - najczęściej zadawane pytania


Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące zapisów, uczestnictwa i organizacji zajęć PWP zamieszczone są na stronie FAQ: 

Przejdź do FAQ