Przejdź do treści

UWAGA: W związku z sytuacją epidemiologiczną zapisy na zajęcia w semestrze zimowym 2020/2021 zostały wstrzymane do odwołania. Szczegóły w Aktualnościach.

Ważne informacje dla osób zainteresowanych uczestnictwem


  • Zajęcia PWP prowadzone są w cyklu semestralnym – zimowym i letnim, pokrywającym się z organizacją roku akademickiego na Politechnice Gdańskiej.
  • Zapisy obywają się na poszczególne przedmioty, w różnych terminach, za pomocą formularza elektronicznego.
  • O przyjęciu na przedmiot decyduje kolejność zgłoszeń.
  • Rekrutacja na zajęcia profilowane (zajęcia specjalne dla osób z niepełnosprawnościami, ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, zajęcia dla szkół) prowadzona będzie w pierwszej kolejności wśród szkół i instytucji współpracujących z Politechniką Gdańską oraz Partnerami projektu.
  • Zasady zapisów i uczestnictwa zostały ujęte w Regulaminie Politechniki Wielu Pokoleń 

Regulamin 


Regulamin PWP określa m.in. zasady rekrutacji i uczestnictwa w zajęciach. Polecamy kandydatom zapoznanie się z jego treścią (wersja z dnia 20.08.2020 r.):
Przejdź do Regulaminu

Dokumenty rekrutacyjne


Osoby zakwalifikowane zobowiązane są dostarczyć do Biura Politechniki Wielu Pokoleń podpisane dokumenty. Można je pobrać w zakładce Dokumenty rekrutacyjne: 

Przejdź do strony Dokumenty rekrutacyjne

FAQ - najczęściej zadawane pytania


Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące zapisów, uczestnictwa i organizacji zajęć PWP zamieszczone są na stronie FAQ: 

Przejdź do FAQ