Przejdź do treści

Kontakt | Politechnika Gdańska

Kontakt

International Relations Office GUT

Dział Międzynarodowej Współpracy Akademickiej

Politechnika Gdańska

ul. G. Narutowicza 11/12

80-233 Gdańsk

Budynek nr 14 (Misiówka) - mapa: https://campus.pg.edu.pl/

international@pg.edu.pl


W związku z trwającym zagrożeniem epidemiologicznym, prosimy o ograniczenie kontaktu osobistego.

W razie konieczności wizyty osobistej prosimy o założenie maseczki i zdezynfekowanie dłonie (płyny dezynfekujące dostępne są na miejscu).

Jesteśmy do dyspozycji mailowej oraz telefonicznej- szczegółowe dane kontaktowe poniżej.

Anna Modrzejewska

Kierownik Działu Międzynarodowej Współpracy Akademickiej

tel.: 58 347 12 89

anna.modrzejewska@pg.edu.pl

  • zarządzanie DMWA 

ZESPÓŁ ERASMUS+

Maria Doerffer

Koordynator Uczelniany Programu Erasmus +

tel.: 58 347 20 42

maria.doerffer@pg.edu.pl

  • koordynacja programu Erasmus+

Barbara Urbańska

tel.: 58 347 1780

barbara.urbanska@pg.edu.pl

  • wyjazdy studentów w celach naukowych, dydaktycznych i szkoleniowych (w tym na studia w ramach programu Erasmus +) WA, WCH, WEIA, WETI
  • double degree – konsultacje

Paulina Strąkowska

tel.: 58 347 27 65

paulina.strakowska@pg.edu.pl

  • wyjazdy studentów w celach naukowych, dydaktycznych i szkoleniowych (w tym na studia w ramach Programu ERASMUS+): WFTiMS, WMECH, WILiŚ, WOiO, WZiE

NIEOBECNOŚĆ DO 2 LISTOPADA 2020

Inna Sobaszek

tel.: 58 347 27 65

paulina.strakowska@pg.edu.pl

  • wyjazdy studentów w celach naukowych, dydaktycznych i szkoleniowych (w tym na studia w ramach Programu ERASMUS+): WFTiMS, WMECH, WILiŚ, WOiO, WZiE

DŁUŻA NIEOBECNOŚĆ

Małgorzata Świrydo

tel.: 58 347 22 90

malogrzata.swirydo@pg.edu.pl

  • wyjazdy pracowników uczelni
  • przyjazdy pracowników uczelni partnerskich w ramach Erasmus+ KA 107
  • programy IDUB

REKRUTACJA CUDZOZIEMCÓW

Monika Czerepak

Biuro Obsługi Studentów i Gości Zagranicznych

tel.: 58 348 65 78

monika.czerepak@pg.edu.pl

  • rekrutacja cudzoziemców na studia w języku angielskim na II stopień
  • obsługa studentów i gości zagranicznych anglojęzycznych
  • weryfikacja dokumentów kandydatów do Szkoły Doktorskiej

Obsługa studentów: poniedziałek - czwartek, 9:00-12:00
Budynek nr 14, I piętro, pok. 12

Yuliya Kulneva

tel.: 58 347 28 28

yuliya.kulneva@pg.edu.pl

  • rekrutacja cudzoziemców na studia w języku polskim z krajów: Białoruś, Gruzja, Mołdawia, Rosja, Ukraina
  • obsługa studentów i gości zagranicznych

Obsługa studentów: poniedziałek - czwartek, 9:00-12:00
Budynek nr 14, I piętro, pok. 12

Paulina Szumera

tel.: 58 347 23 84

paulina.szumera@pg.edu.pl

  • rekrutacja cudzoziemców na studia w języku angielskim na I stopień
  • obsługa studentów przyjeżdżających w ramach programu Erasmus+
  • zamówienia publiczne

Obsługa studentów: poniedziałek - czwartek, 9:00-12:00
Budynek nr 14, I piętro, pok. 12

OBSŁUGA STUDNETÓW I GOŚCI ZAGRANICZNYCH

Rui Wang-Kwiecińska

tel.: 58 347 16 44

rui.wang@pg.edu.pl

  • obsługa studentów z Chin
  • współpraca z chińskimi partnerami
  • obsługa studentów cudzoziemców - pozwolenia na pobyt

Obsługa studentów: poniedziałek - czwartek, 9:00-12:00
Budynek nr 14, I piętro, pok. 13

Katarzyna Bauer- Mikołajczyk

Tel.: 58 347 2765

katarzyna.mikojalczyk@pg.edu.pl

  • obsługa studentów zagranicznych
  • obsługa gości zagranicznych

PROJEKTY

Wojciech Unterschuetz

tel.: 58 348 65 79

wojciech.unterschuetz@pg.edu.pl

  • umowy międzynarodowe
  • projekty NAWA w tym obsługa stypendystów rządu polskiego (NAWA), Program stypendialny im. I. Łukasiewicza, Program stypendialny im. S. Banacha
  • sprawozdawczość z działalności międzynarodowej

OBSŁUGA ADMINISTRACYJNO- FINANSOWA DZIAŁU

Marta Wojcieszenko

tel.: 58 347 27 37

marta.wojcieszenko@pg.edu.pl

  • sprawy finansowo-administracyjne działu
  • pracownicy wyjeżdżający w celach naukowych, dydaktycznych, szkoleniowych 

METODYKA I KOMUNIKACJA MIĘDZYKULTUROWA

Olga Ludyga

tel.: 58 348 65 76

olga.ludyga@pg.edu.pl

  • metodologia dydaktyki wielokulturowej
  • komunikacja międzykulturowa

PROMOCJA MIĘDZYNARODOWA

Urszula Szymajda-Grzegory

tel.: 58 648 65 77

urszula.grzegory@pg.edu.pl

  • promocja międzynarodowa
  • prowadzenie strony internetowej działu 

    Koordynatorzy programu Erasmus+ na Twoim wydziale:

    • Wydział Architektury
      dr inż. arch. Justyna Borucka, jborucka@pg.edu.pl
      dr inż. arch. Bartosz Macikowski, bmacik@pg.edu.pl
       
    • Wydział Chemiczny
      dr inż. Justyna Łuczak, juslucza@pg.edu.pl
      dr hab. inż. Błażej Kudłak, prof. nadzw. PG, blakudla@pg.edu.pl
       
    • Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki
      dr inż. Anna Bobkowska, annab@eti.pg.edu.pl
       
    • Wydział Elektrotechniki i Automatyki
      dr inż. Anna Golijanej-Jedrzejczyk, erasmus.weia@pg.edu.pl
       
    • Wydział Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej
      dr inż. Justyna Szostak, justyna.szostak@pg.edu.pl
      dr inż. Beata Bochentyn, beata.bochentyn@pg.edu.pl
       
    • Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska
      dr hab. inz. Aneta Łuczkiewicz, aneta.luczkiewicz@pg.edu.pl
       
    • Wydział Mechaniczny
      dr inż. Krzysztof Krzysztofowicz
       
    • Wydział Oceanotechniki i Okrętownictwa
      dr inż. Roman Liberacki, romanl@pg.edu.pl
       
    • Wydział Zarządzania i Ekonomii
      dr Magdalena Popowska, mpop@pg.edu.pl