Przejdź do treści

Kontakt

International Relations Office GUT

 

 

Dział Międzynarodowej Współpracy Akademickiej

Politechnika Gdańska

ul. G. Narutowicza 11/12

80-233 Gdańsk

Budynek nr 14 (Misiówka) - mapa: https://campus.pg.edu.pl/

international@pg.edu.pl


W ZWIĄZKU Z TRWAJĄCYM ZAGROŻENIEM EPIDEMIOLOGICZNYM PROSIMY O OGRANICZENIE KONTAKTU OSOBISTEGO. 

W RAZIE KONIECZNOŚCI WIZYTY OSOBISTEJ PROSIMY O ZAŁOŻENIE MASECZKI I ZDEZYNFEKOWANIE DŁONI (PŁYNY DEZYNFEKUJĄCE DOSTĘPNE SĄ NA MIEJSCU).

JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI MAILOWEJ ORAZ TELEFONICZNEJ - SZCZEGÓŁOWE DANE KONTAKTOWE PONIŻEJ.

Anna Modrzejewska zdjęcie

Anna Modrzejewska

Kierownik Działu Międzynarodowej Współpracy Akademickiej

tel.: 58 347 12 89

anna.modrzejewska@pg.edu.pl

  • zarządzanie DMWA
  • koordynacja działań promocyjnych i informacyjnych DMWA
  • obsługa gości zagranicznych 
Barbara Urbańska zdjęcie

Barbara Urbańska

tel.: 58 347 1780

barbara.urbanska@pg.edu.pl

  • wyjazdy studentów w celach naukowych, dydaktycznych i szkoleniowych (w tym na strudia w ramach programu Erasmus +)
  • double degree - konsultacje

    Obsługa studentów: poniedziałek - czwartek, 9:00-12:00
    Budynek nr 14, I piętro, pok. 13

Monika Czerepak zdjęcie

Monika Czerepak

Biuro Obsługi Studentów i Gości Zagranicznych

tel.: 58 348 65 78

monika.czerepak@pg.edu.pl

  • rekrutacja cudzoziemców na studia w języku angielskim
  • obsługa studentów i gości zagranicznych anglojęzycznych

    Obsługa studentów: poniedziałek - czwartek, 9:00-12:00
    Budynek nr 14, I piętro, pok. 12

Yuliya Kulneva zdjęcie

Yuliya Kulneva

Biuro Obsługi Studentów i Gości Zagranicznych

tel.: 58 347 28 28

yuliya.kulneva@pg.edu.pl

  • rekrutacja cudzoziemców na studia w języku polskim z krajów: Białoruś, Gruzja, Mołdawia, Rosja, Ukraina
  • obsługa studentów i gości zagranicznych
  • obsługa stypendystów rządu polskiego (NAWA), Program stypendialny im. I. Łukasiewicza, Program stypendialny im. S. Banacha

    Obsługa studentów: poniedziałek - czwartek, 9:00-12:00
    Budynek nr 14, I piętro, pok. 12

Paulina Szumera zdjęcie

Paulina Szumera

Biuro Obsługi Studentów i Gości Zagranicznych

tel.: 58 347 23 84

paulina.szumera@pg.edu.pl

  • obsługa studentów przyjeżdżających w ramach programu Erasmus+
  • zamówienia publiczne, w tym związane z realizacją programu Erasmus+
  • baza umów międzynarodowych, w tym umów w ramach programu Erasmus+

    Obsługa studentów: poniedziałek - czwartek, 9:00-12:00
    Budynek nr 14, I piętro, pok. 12

Rui Wang-Kwiecińska zdjęcie

Rui Wang-Kwiecińska

Biuro Obsługi Studentów i Gości Zagranicznych

tel.: 58 347 16 44

rui.wang@pg.edu.pl

  • obsługa studentów z Chin
  • współpraca z chińskimi partnerami
  • obsługa studentów cudzoziemców - pozwolenia na pobyt

    Obsługa studentów: poniedziałek - czwartek, 9:00-12:00
    Budynek nr 14, I piętro, pok. 13

Maria Doerffer zdjęcie

Maria Doerffer

Koordynator Uczelniany Programu Erasmus +

tel.: 58 347 20 42

maria.doerffer@pg.edu.pl

  • koordynacja programu Erasmus+
Małgorzata Świrydo zdjęcie

Małgorzata Świrydo

tel.: 58 347 22 90

malogrzata.swirydo@pg.edu.pl

  • wyjazdy pracowników uczelni
  • przyjazdy pracowników uczelni partnerskich w ramach Erasmus+ KA 107
Wojciech Unterschuetz zdjęcie

Wojciech Unterschuetz

tel.: 58 347 65 79

wojciech.unterschuetz@pg.edu.pl

  • umowy miedzynarodowe
  • projekty NAWA
  • sprawozdawczość z działalności międzynarodowej
Marta Wojcieszenko zdjęcie

Marta Wojcieszenko

tel.: 58 347 27 37

marta.wojcieszenko@pg.edu.pl

  • sprawy finansowo-administracyjne działu
  • pracownicy wyjeżdżający w celach naukowych, dydaktycznych, szkoleniowych 
Olga Ludyga zdjęcie

Olga Ludyga

tel.: 58 348 65 76

olga.ludyga@pg.edu.pl

  • metodologia dydaktyki wielokulturowej
  • komunikacja międzykulturowa
Urszula Szymajda-Grzegory zdjęcie

Urszula Szymajda-Grzegory

tel.: 58 648 65 77

urszula.grzegory@pg.edu.pl

  • promocja międzynarodowa
  • prowadzenie strony internetowej działu 

Koordynatorzy programu Erasmus+ na Twoim wydziale:

  • Wydział Architektury
    dr inż. arch. Justyna Borucka, jborucka@pg.edu.pl
    dr inż. arch. Bartosz Macikowski, bmacik@pg.edu.pl
     
  • Wydział Chemiczny
    dr inż. Justyna Łuczak, juslucza@pg.edu.pl
    dr hab. inż. Błażej Kudłak, prof. nadzw. PG, blakudla@pg.edu.pl
     
  • Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki
    dr inż. Anna Bobkowska, annab@eti.pg.edu.pl
     
  • Wydział Elektrotechniki i Automatyki
    dr inż. Anna Golijanej-Jedrzejczyk, erasmus.weia@pg.edu.pl
     
  • Wydział Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej
    dr inż. Justyna Szostak, justyna.szostak@pg.edu.pl
    dr inż. Beata Bochentyn, beata.bochentyn@pg.edu.pl
     
  • Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska
    dr hab. inz. Aneta Łuczkiewicz, aneta.luczkiewicz@pg.edu.pl
     
  • Wydział Mechaniczny
    dr inż. Krzysztof Krzysztofowicz
     
  • Wydział Oceanotechniki i Okrętownictwa
    dr inż. Roman Liberacki, romanl@pg.edu.pl
     
  • Wydział Zarządzania i Ekonomii
    dr Magdalena Popowska, mpop@pg.edu.pl